panikos momentai

nesmagu, kai nudiegia širdį. nesmagus tas jausmas, o kvėpuojant, rodosi, ji tuoj išspurdės iš savo lizdo. gerai būtų imtis priemonių, bet žengus keliolika žingsnių gyvenu su kitomis mintinis, į kurias kartais retėjančiu dažnumu įsiterpia širdies dieglys. vieni pataria, kad negerai per daug vartoti magnio, kai kiti keikia save dėl mažų jo dozių sutrauktų kojų. dejonės yra tautinis mūsų bruožas, matyt dar nuo tada, kai kaimynų su arklių galvomis dar nebuvo. užėjo, praėjo ir pasimiršo.

labiau nesmagu, kai tai dažnėja, bet gerai, kad ne sveikatos sutrikimai. šiandien mieguistas žingsniavau, o mano mintys iš paskos vijosi šešėlį, nesugebantį mane aplenkti. kartais būna, kad ir mane aplanko staigus ūpo kritimas. man tai nepatinka. darbe kažko nespėjau, kažkas nesigavo, o dar terminai spaudžia ir demotyvuojantys pokalbiai veda mane iš gyvenimo kelio. keletas laisvų dienų buvo į naudą, bet pasirodo, kad visai trumpam laikui. ir tas miego trūkumas mane sunkia lyg bulvės cepelinų gamybai. neina save net su out of office pašto pranešimu apgauti. vėl reikia verstis per galvą, skubėti ir lėkti.

aš noriu lėto laiko.

guodžia tai, kad rytoj 5-adienis, nors ir lietingas, bet nepriekaištingas. nieko naujo nepasakiau, greitai visi prie darbų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.