40% pirmos šiais metais plento treniruotės

keletas varžybų šiais metais, o visa kita lieka tik nevaržybiniai pariedėjimo kilometrai. mato praeitų metų treniruočių trasoje dūzgia sunkiasvoriai automobiliai, kranai bei ekskavatoriai, todėl toje pusėje šiais metais ir nesilankiau. mano pasirinktas lengvas kilometrų rinkimas nėra visiškai betikslis ir nenaudingas, bet vaikščiodamas geru bėgiku netapsi. kortas sumaišė ir nuo plento krypties išvedė kalnų dviratis kartu su savo žalios gamtos privalumais. kad ten visai kitaip, aš supratau gan greitai, o rankos netruko prisikratyti prie įvairios dangos reljefo.

savo lėtapėdiškais važiavimais ieškojau alternatyvos prarastai žaidymų aikštelei, nors pasigirti plento nuzulintais miesto pakraščiais negaliu. pasidariau išrankus ir nevažiuoju ten, kur yra didelis automobilių eismas, siauri kelkraščiai, ilgas išvažiavimas iš miesto ar pernelyg didelė važiavimo monotonija. tai, ko aš ieškojau, nebuvo lengva užduotis įvertinus mano kaprizus pridedant dar ir tai, kad iki taško nuvažiuoti nebūtų pusdienio užsiėmimas.

aš ieškojau kalno ir radau jį pavasarį, pratęsęs savo populiarųjį lygumų maršrutą. man lygiai taip pat kartais būna smagu ramiai, nuosekliai ir lygiai prariedėti šimtinę, kuri lyg hamakas po šalto alaus stiklinės. ramus nuoseklumas, lyg mankšta, mane teigiamai veikia, o per didelis dažnumas pučia nuvargusias kojas. nulipus nuo dviračio pilnos švino kojos su beveik nuliniu raumenų progresu. kalną radau, bet dėl persiorientavimo bekelės kryptimi, retai jį lankiau, o ir tie lankymai buvo jam akli. šiandien neaiškiems debesims šliaužiant pažeme ir veliant neaiškų niūrų raizginį, buvo treniruotės atidarymo diena. tiesa, nors man įgyvendinau tik 40% (kaip degtinė) užmanytos programos, šiandienai daugiau nei planavau, nei norėjau, nes roma ne per vieną dieną buvo pastatyta.

čia tai suprantu, kai po tokio važiavimo jaučiu, kad šlaunys ne tik iš kaulų, odos, lašinių ir plaukų sulipdytos, bet turi ir vieną-kitą raumenį, tikslinį mano objektą. malonaus nuovargio savijauta prieš miegą.

2 komentarai on "40% pirmos šiais metais plento treniruotės"


  1. Kalnas tai kur?
    Aš šiemet atvirkščiai, pradėjęs važinėti tik miškais, nusipirkau plentinį. Suku dažniausiai Maišiagalos ratuką.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.