daiktų vergai #2

tęsiu temą ir pildau ją įpročiais.

  • neplautų indų sindromas yra sunki priklausomybė, bet fairy to negydo. neplauti indai man nemaišo, nes visada atsiranda vietos ant stalo arba ant žemės jiems visiems sukrauti.
  • knygų kolekcijos yra brangus malonumas gražiai atrodantis knygų lentynose. nesvarbu, kad jos nebus skaitomos, bet manija išlieka. pradėjus sunku sustoti ypač žinant pagiriamuosius svečių aikčiojimus. tas pats ir su puodeliais, lėkštėmis ir puodais iš didžiųjų prekybos centrų vykdomų lipdukų rinkimo akcijų.
  • nesvarbu, ar tai lygintuvo, ar batų dėžutė, bet ją reikia pasilikti. dėl visa ko, nes gali prireikti. taip greitai spintos, erdvės po lovomis ir laisvi kampai virsta kartono sandėliu. gražios dėžutės nuo brangių daiktų matomai glosto savimeilę ir gyvena ilgiau už pačius daiktus.
  • pirkimo kvitai ne vienam vaidina reikšmingą rolę piniginės tūriui. nors dauguma valydami pinigines supranta, kad nei jie pirkinių apskaitą ves, nei juos analizuos, jų nerinkti tokios minties net nekyla. gilus refleksas ir viltis, kad kvitams apskaityti ateityje bus laiko.

2 komentarai on "daiktų vergai #2"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.