karpų naikinimas: deginimas skystu azotu prieš tepamus vaistus

paskelbta: Gegužė 2nd, 2010 | autorius: bbzn | tema: sveikata | žymos: , , , , , | 48 komentarai »

vis rankos nedaeidavo iki 2-jų karpų, esančių ant rankos, pašalinimo. žiemą jos būdavo nelabai iškilusios į paviršių, o štai pavasarį atgijo. anksčiau visas karpas sėkmingai esu pašalinęs tepamais vaistais, o internete paskaitęs apie karpų šalinimą skystu azotu, nusprendžiau išbandyti šį metodą dėl jo pigumo ir greitumo, bet šioje vietoje aš labai labai smarkiai suklydau, o mano atveju karpų šalinimas skystu šaltu azotu visiškai savęs nepateisino.

nuo ko viskas prasidėjo? – o gi reikia pašalinti trukdančias karpas. anksčiau turėjau karpų šalinimo tepaliuką duofilm (aš jo pavadinimą labai gerai atsiminiau dėl jo nevaistinės asociacijos), bet dabar jo neradau, nuėjus į vaistinę karpų šalinimo skysčių kainos prasideda nuo 40lt, o aš tiek nebuvau nusiteikęs išleisti, juo labiau už ilgalaikį karpų šalinimą. paklausiau vaistinės konsultantės, ar neturi mano anksčiau naudoto duofilm, tai gavau atsakymą, kad lietuvoje jis jau nebeperduodamas. teko pasirinkti alternatyvą – karpų šalinimą skystu azotu. internete paskaitinėjus radau neblogų atsiliepimų, todėl nusprendžiau ir aš tai išbandyti. užsirašiau pas dermatologą, pas kurį priėjau tik po 2-jų savaičių. procedūra paprasta – ant medinio pagaliuko užvyniojama vata, kuri įmerkiama į termosą, pripildytą skystu azotu, ir tuo pagaliuku su vata šaldoma karpa stipriai jį laikant prie jos prispaudus. už tokį malonumą dar tenka lygiai 5lt susimokėti, priima pinigus tik grynaisiais. kortele – no way. paminėsiu tai, kad kiekvieną kartą su automobiliu reikia rasti 30-60min. laiko, nes reikia nuvažiuoti, rasti kur automobilį priparkuoti, sumokėti už stovėjimo laiką, palaukti gyvoje žmonių eilėje pas daktarą, nors tavo lapelyje ir nurodytas tikslus atvykimo laikas. iš pirmo karto man karpa nebuvo pilnai nušaldyta, teko viską kartoti dar vieną sykį. po 2-ojo vizito karpos šaknys dar buvo likusios ir tai matėsi plika akimi, bet noro išmesti valandą laiko šiai terlionei – nebuvo. aš džiaugiuosi už tuos, kuriems karpos buvo pašalintos iš pirmojo karto.

gryžus namo dar kartą pasikuičiau namų vaistinėlėje ir radau duofilm tepaliuką, kuriuo bandau pats gydytis tas dvi karpas. įdomu ir tai, kad kaina šių vaistų kaina – 20lt, kai vaistinėse tos pačios paskirties vaistų kaina prasideda nuo 40lt – tampa logiškai paaiškinama, kodėl iš prekybos dingo pigesni vaistai, ypač, jeigu jie yra efektyvūs. žinoma, įkyru dažnai tepti karpą tais vaistais, o ir atrodo nevisai higieniškai, todėl darbe dar reikėtų ir pleistriuką užsiklijuoti, bet pigiai ir garantuotai.

dar vienas mano girdėtas variantas – eiti privačiai. iš atsiliepimų supratau, kad jie taip pat šaldo skystu azotu, bet čia žmogaus nepagaili – šaldo beveik iki kaulo, kad tikrai 100% būtų panaikinta karpa, bet tada dar žmogui reikia investuoti į įvairius odos gydomuosius tepaliukus, o ir randai lieka. bet kokiu atveju tai yra brangiausias variantas, kurio kaina nuo 100lt, bet greičiausias (karpos naikinimui – taip, odos atstatymui – ne).


48 komentarai on “karpų naikinimas: deginimas skystu azotu prieš tepamus vaistus”

 1. 1 kris said at 11:40 on Gegužė 3rd, 2010:

  noriu isitraukti ir as i siuos patarimus:)
  isbandziau ir as kelis metodus su vaistais, bet nusivyliau.
  mano laimei – padejo gydymas naturaliom priemonem (bet cia turbut gali buti skirtingai kiekvienam), t.y. nakciai ant karpos uzdedama cesnako tyreles arba cesnako plonyte skiltele ir uzklijuojama pleistriuku. taip galima kartoti kelias nakteles is eiles, man uzteko poros naktu.
  neliko jokiu randu:)
  o kad toliau karpos neatsirastu, reikia palaikyti stipria imunine sistema:)

 2. 2 bbzn said at 15:23 on Gegužė 3rd, 2010:

  matyt, čia dar groja ir žmogaus individualumas bei pačių karpų dydis – vieniems vienos priemonės yra priimtinesnės, o kitiems – kitos, bet visais gydymo atvejais gaunasi daugiau-mažiau terlionės.

 3. 3 tv said at 02:32 on Gegužė 4th, 2010:

  Kovojau ir as su jom kazkada, bet taip ir nesupratau kas butent jas isnaikino.

  Turejau ant abieju kojos padu, ir daug, gal po 10.. Netrukde gyvent, ir neskaudejo, bet kovojau. Visu pirma ejau pas dermatologe, gyde skystu azotu. Viskas taip, kaip aprasei, tik purksdavo tokiu prietaiseliu ant pado azota. Kartais skaudedavo, kartais ne. Bet cia buvo ne vieno ir ne dvieju apsilankymu reikalas. Vaiksciojau gal pora-trejeta menesiu po karta per savaite. Kol zajabal. Lauktas rezultatas buvo "karpu nebera", kurio siuo gydymo budu nepasiekiau.

  Poto tepdavau tavo minetu "duofilm. Po duso ir panasiai, kai pabrinksta oda. Jokio skausmo. Tepiau gal 3-4 menesius. Bet laukto rezultato irgi nebuvo. Saknys dar buvo, gal kazkiek susitraukusios, gal ne, velnia ten suprasi. Zodziu, zajabal again, ir kaip pasake lietuviu liaudies mitinis herojus "uzsi**sau kariaut".

  Laiminga pabaiga: po keliu menesiu atsiminiau prachekint, kaip cia tie mano padai, ir pasirodo karpos buvo beveik sunykusios. Dar po keliu menesiu, iki dabar, nebeliko jokiu zymiu apie desimtis karpu.

  Patarimas isbandyti ivairius budus. Karpos ant ranku – nemalonus atvejis. Pazystamas naudoja "ugniazoles tirpala" ar panasiai. Turbut kiekvienam kitkas veikia.

  Sekmes

 4. 4 gracija said at 09:13 on Gegužė 4th, 2010:

  Teko ir man šią malonę apturėti taip pat ant padų maždaug po 3 ant kiekvieno. Žinojau keletą liaudiškų būdų kurių čia dėl higienos sumetimų neminėsiu, bet man jie pasirodė gan juokingi, todėl ilgai netempus nuėjau pas chirurgą kuris man karpas tiesiog medicininškai išdegino ir po trijų savaičių nebuvo likę nė randelio.

 5. 5 rasa said at 22:05 on Kovas 8th, 2011:

  as ir turiu karpų :( ir tikrai galiu patvirtinti, kad būtent Duofilm yra pats efektyviausias vaistas… su juo jau dar mokykloje issinaikinau karpas be jokių pasekmių. dabar vėl atsirado karpų, duofilm nebeturiu ir nebegaunu, bandžiau daug ką bet nepavyksta išnaikinti.
  šis vaistukas yra tikrai efektyvus tik tada kai nuolatos (kai tik yra galimybė) juo tepiesi.
  kai pradžioje tepiasi tik kartą ar du per dieną, efekto nebuvo, bet kai užsispyriau ir pradėjau normaliai teoliotis, iškarto padėjo.

 6. 6 bbzn said at 22:25 on Kovas 8th, 2011:

  tas pats ir man – duofilm reikalauja nuoseklumo ir pastovumo, tik tada karpos išgydomos. su skystu azotu daug terlionės, mažai naudos. gaila, kad duofilm jau nebeparduodamas.

 7. 7 Justinas said at 12:07 on Kovas 3rd, 2012:

  Aš tai naudojau brutalesnį būdą :) viena karpa ant piršto vis kliūdavo, vis susižeisdavau ją, jos kraštuose oda įplyšusi buvo… jokie gydimai nepadėjo jos pašalint. Tai kartą neapsikentęs suspaudžiau ją su žirklėmis ir išroviau :D skaudėjo baisiai, vėliau žaizdelė ilgai negijo, gal kokią savaitę kraujas bėgo, nes kiek žinau ten būna sutankėjęs kraujagyslių tinklas. Bet greit po to išnyko ir visos karpos ir daugiau jų neatsiranda :)

 8. 8 bbzn said at 20:40 on Kovas 3rd, 2012:

  gal geriau civilizuotomis priemonėmis, be kraujų taškymosi ir randų.

 9. 9 Tomas said at 16:25 on Gegužė 15th, 2012:

  UAB Gydomosios kosmetojogijos centras, gydytoja dermatovenerologė Dalia Pusvaškienė su azotu šalino papilomas ant kūno liko demės cento dydžio. Kadangi jų buvo daug, vaizdelis atitinkamas. Sudarkė nerealiai ir nepataisomai nežinau ar po kokių metų 5 praeis. Pasirodo tereikėjo patepti vazelinu ir tik tada deginti azotu, bet kam taip vargti, juk greičiau.

 10. 10 bbzn said at 16:55 on Gegužė 15th, 2012:

  apmaudu :(

 11. 11 lili said at 08:35 on Birželis 14th, 2012:

  As karpas naikinau Čistotelo (nupirkau turguje 7 lt, yra instrukcija), pasinaikino. Reikejo laiko kol uzgys zaizdeles

 12. 12 bbzn said at 08:43 on Birželis 14th, 2012:

  sudėtis jo paprasta, svarbu, kad padėjo :)

 13. 13 Vytas said at 01:24 on Rugpjūtis 15th, 2012:

  Na ugniažolės stiebui atsparios karpos neteko matyti, pats su jom neturėjau reikalų, bet kiek kas naudojo – nenusivylė. Vienintelis dalykas reikia pažinti ugniažolę. Naudojimas paprastas – lauži stiebą ir tekantį oranžinės spalvos skystį tepi ant viruso kankinamos vietos. Procedūrą kartoji kiek netingi :D minėta žolė iš principo piktžolė ir gyvinga, tad ją nurovus su šaknim merki į vandenį ir laužai po centimetriuką ir teplioji. Va tik ant žiemos tai nesuveiks, beigi rudeniop stiebai jau ne tokie sultingi..

 14. 14 Arv said at 23:51 on Rugsėjis 11th, 2012:

  Pasidalinsiu ir as, turejau karpa ant pado ir rankos. Baltijos Amerikos klinikoje pasikonsultavau su Dermatologe ir man primygtinai nerekomendavo azoto, kurio pats baisiai nenorejau nes zinojau pasekmes ir man tai sovietinis gydymo metodas – aciu Dievui normaliu daktaru dar yra :)
  Is pradziu rekomendavo ugniazoles ekstrakta, teko nusivilti,galbut vaikams ir veikia bet mano odos jis neiveike. Po savaites apsilankes gavau prapiske berods Acitileno rugsciai. Stebuklingas daiktas, po poros patepimu, oda suragejo ir karpos naturaliai nusilupo. Perstejo tas vietas truputi, bet efektas 100%. Turiu vis buteliuka pilna jei reikes, duok zinot ;)

 15. 15 bbzn said at 09:23 on Rugsėjis 12th, 2012:

  pas mane periodiškai į metus kartą atsiranda kai kur karpų užuominos, reikės pribaigti jas iki galo. žinosiu kur dėl chemijos kreiptis :) .

 16. 16 Belekas said at 22:12 on Spalis 6th, 2012:

  Tepu Acetocaustin – 1ml buteliukas netoli 50 litų :O
  Efektas yra. Ant pirštų 5 karpos – trupa akyse.

  Rekomenduoju.

 17. 17 idomu said at 15:48 on Spalis 9th, 2012:

  norejau paklaust o kaip kur gauti tos acitileno rugsties? ar ji taip ir vadinasi?

 18. 18 bbzn said at 23:22 on Spalis 9th, 2012:

  o vaistinės ką į tai?

 19. 19 mergiote said at 16:43 on Spalis 22nd, 2012:

  Gal galite kas nors pasakyti, kur Klaipedoje karpos salinamos azotu, ant kiek tai veiksminga „padinems“ karpoms?

 20. 20 bbzn said at 20:32 on Spalis 22nd, 2012:

  veikimas azoto paprastas: išdeginti šaknis, o padai tik dar viena vieta, tik kad nelabai patogi. kiek žinau, skysto azoto kiekviena poliklinika turi ir juo gydo.

 21. 21 mergiote said at 14:07 on Spalis 23rd, 2012:

  Belieka apsispresti, ar su vaistais vargti, ar su tuo azotu salinti :)

 22. 22 bbzn said at 20:40 on Spalis 23rd, 2012:

  jeigu azotu deginti, teks į polikliniką vaikščioti, o tai įkyru. namie kažkokiu preparatu tepti yra gal ir ilgiau, bet kur kas patogiau :)

 23. 23 mergiote said at 16:37 on Spalis 24th, 2012:

  Kartais vienos proceduros su azotu pakanka :)

 24. 24 bbzn said at 21:44 on Spalis 24th, 2012:

  visko būna šiame pasaulyje ;)

 25. 25 angel said at 10:55 on Lapkritis 10th, 2012:

  Ar žinojote, kad ant karpos užtepus nagų lako, ji turėtų išnykti per savaitę. Perskaičiau internete :)

 26. 26 bbzn said at 20:43 on Lapkritis 10th, 2012:

  esu girdėjęs, kad gėles su fairy laisto vietoj trąšų :)

 27. 27 angel said at 21:23 on Lapkritis 10th, 2012:

  Pabandyti galima, blogiau nebus. O dėl gėlių, tai nerizikuočiau, nors ką gali žinoti :)

 28. 28 Dziudi said at 09:47 on Sausis 14th, 2013:

  Sveiki. Man ir atsirado problema su karpomis bet dabar jau net nebezinau kur kreiptis. Priklausau Panevezio rajono poliklinikai, ten mane issiuntinejo po reikalyngus ir nelabai kabinetus, kol galiausiai pasake jog man cia ju negali panaikinti. I rankas ikiso lapeli su telefono numeriu ale skambinkis ir eik privaciai. Taip ir padariau, nes skiausmas nezmoniskas, o jau ir paeit nebegalejau nes karpa iskilo ant pedos. Nuvaziavus i istaiga „mano gyditojas “ uztrukau vos viena minute, patepliojo vaistu, sutvarste, pasake atvykti po savaites ir sumokejau 20 lt. Vaistus tepe 5 kartus, tai jau sumoketa 100lt. po vaistu terlionu kurie tik siek tiek padejo atejo eile saldymui. Uz saldyma dar 20lt, o uz toki skausminga malonuma gavau dovanu dar viena karpa kuri iskilo per kelias dienas. Po pirmo saldymo liepe apsilankyti prajus 3 savaitem, apsilankiau, o man ten ir vel saldo. Dziaugiuosi gavus nuolaida, vel sumokejau 20lt, sake siaip tai uz 2 karpas 40 :) bet gi vel sis apsilankymas man nelabai sekmingas. Po jo pradejo tinti peda, koju pirstu nebepajudinu, o ka jau kalbet apie nuolatini skausma.. Ot lietuvos daktareliai :)

 29. 29 bbzn said at 14:35 on Sausis 14th, 2013:

  vienas iš variantų, nusipirkti tepamus vaistus ir karpas gydytis pačiai – bus ilgiau, bet pigiau. kitas dalykas – jeigu už karpas sumokėjai, ir jųs liko, gali eiti pretenzijų ieškoti, nes mokėjau ne už apsilankymą, o už rezultatą. sėkmės gydantis :)

 30. 30 Simona said at 23:07 on Sausis 27th, 2013:

  O pas mane mazytes karpytes ant ranku prasidejo jau nuo gan jauno amziaus. Ir azotas man puikiausias vaistas. Visada uztenka vieno karto ir jos pranyksta be jokiu randu. Nors po kiek laiko kitoje vietoje vel 1-2 islenda. Bet visada ant plastaku, nors neseniai persimete i delnu puse. Pries kelias savaites ir jas uzsaldziau, tai ziuresiu, kaip bus toliau.
  Taigi, tiesiog nesioju papilomos virusa ir tik pats organizmas gali ji kazkada nugaleti…
  O papilomos viruso yra daug rusiu, todel kiekvienam tinka skirtingi gydymo metodai.
  Sekmes.

 31. 31 Ieva said at 23:41 on Vasaris 11th, 2013:

  Važiavom šiandien į Šiaulius, dukra turėjo nemenką karpą, tokia prasitęsusi , plati. Nuvažiavom į Valerijono vaistinę , maloni moteris mus priėmė, nu ką, ir dukra nei verkė nei nieko. Ramu buvo. Tik dabar trupučiuką negali priminti kojytės, ir po savaitės vyksim antrą kartą, nes didesnės karpos išdeginimui reikia ne vieno tikrai atvažiavimo. O šiaip patenkinta, ant kojytės dedasi pūslė, kuri po pėnkiu dienu gerai išmirkius kojytes nusiims. :) :)

 32. 32 bbzn said at 22:34 on Vasaris 12th, 2013:

  džiugu, kad padėjo :) .

 33. 33 bbd said at 01:18 on Vasaris 14th, 2013:

  Jei kam reikia to Duofilm.

 34. 34 bbzn said at 08:46 on Vasaris 14th, 2013:

  reikėtų pasidomėti, kokia dabar alternatyva vietoj duofilm.

 35. 35 Mantas said at 13:29 on Vasaris 20th, 2013:

  Naudojau ir aš Duofilmą prieš kokius metus, buvo kažkokių velnių ant pėdos priaugę. Tepiau, tepiau, kol oda su visais tais velniais nušoko ir nauja užsidėjo. Problemų kaip nebūta. Tikrai geras daiktas.

 36. 36 Monika said at 22:04 on Kovas 1st, 2013:

  Sveiki, turiu ir aš tokia problemą dėl tų karpų, ant pado. Iš pat pradžių ėjau į įstaiga „Mano gydytojas“ ten aišku dėdavo kažkokių vaistų, o po to šaldė azotu skausmas nežmoniškas po tokių procedūrų savaite sunku vaikščioti, išsikelia pūslė susprogsta ir nieko, rezultato jokio tik dar daugiau jų man prisidaugino. Nusprendžiau, kad ten nieko gero ėjau į kita įstaiga ten taip pat šaldė azotu, bet kitokiu būdų ir ne taip skauda, bet vis tiek jokio rezultato nėra, o vaikštau jau vos ne pusę metų, dar rekomendavo homeopatinius žirniukus vartoti, nes labai padeda, kai vyksta gydymas su azoto. Nežinau, kas ten turi kam padėti, bet man niekas nepadeda :D Tikrai nebežinau, net ko griebtis.

 37. 37 Simona said at 15:54 on Kovas 9th, 2013:

  Turejau 8 karpas ant abieju pedu, pletesi, giliai i oda buvo i augusios iki mesu, gydziau, niekas nepadejo: saldymo budu, rustim, tepalais. Tai ikaitinau metalini virbala ant ugnies ir pridejau prie karpu, kai prdeda skaudeti, nustoju prideginti. isnyko visos per 2 menesius, randu neliko.kartojau kelis kartus.

 38. 38 bbzn said at 20:26 on Kovas 9th, 2013:

  su azotu tas pats, tik reikia degint tol, kol išdegina gilias šaknis. kartais vieno karto neužtenka, todėl šalto azoto deginimo procedūrą reikia pakartoti.

 39. 39 Rosis said at 09:16 on Balandis 18th, 2013:

  Išspaudi kolorado vabalą(tą oranžinį skystį )ant karpos.Turėjau karpą5×5mm ant smilkinio.Du vakarus paeiliui ir pamiršau.Sekantį kartą eidamas kirptis nesupratau kas įvyko-veidas švarus.Žodžiu kirpėjas darbą galėjoatlikti atsipūtęs.

 40. 40 bbzn said at 09:22 on Balandis 18th, 2013:

  ekstremalu ir neįprasta :)

 41. 41 Marius said at 07:39 on Gegužė 1st, 2013:

  Radau internete skelbimą, nusipirkau pigiai, išsinaikinau 7 karpas, liko mažos dėmelės, bet viskas super! 10 balų http://www.karpos.info

 42. 42 andrius said at 16:59 on Spalis 18th, 2013:

  sveiki,as tai uzdeginau su cigarete ir man viskas gerai nera rando

 43. 43 bbzn said at 23:22 on Spalis 18th, 2013:

  svarbu, kad šaknų neliktų.

 44. 44 777 said at 10:27 on Vasaris 27th, 2014:

  Sveiki ir man buvo net 8 karputes ant vieno rankos pirsto,padejo duolilm tas rugsties tepaliukas

  Reiki ji attitinkamai vartoti,kaip karpa nukrenta tai as dar kelis kart tas saknis patepiau ir nuo to laiko neliko karpu,praejo gal 12 metu ir atsirado trys labai mazos karputes pilvo apacioja,na zn ten kur plaukeliai augab:))
  tai db jauciu pirksiu vel to duofilm is ebay. stai linkas galima parsisiusti, arba, dar vienas.
  bet pradziai pasitarsiu su gydytoju..

 45. 45 rolas said at 15:42 on Gegužė 3rd, 2015:

  Ugnažolia patepk,po savaitės neliks karpos ir visa tai tik ačių man už patarimą

 46. 46 jaunius said at 14:25 on Spalis 14th, 2015:

  kiek kainuoja su agzotu nudeginti karpa?

 47. 47 bbzn said at 21:09 on Spalis 16th, 2015:

  oi, net nežinau.

 48. 48 Vytautas said at 15:25 on Birželis 29th, 2016:

  Veiksmingas,bet skausmingas budas-uzdegti degtuka ir is kart uzputus priglausti prie karpos.per keleta kartu visos pradingo,nuo pirstu ir delnu,del padu nezinau ar veiksminga.P.S kaip ir nieko nekainuoja..


komentuok