augalų trūkumo jausmas

su 2-omis gėlėmis išsiaiškinta, bet darbe nyku, trūksta kažko naujo. kaip ir namie, taip ir darbe, gal kiek sunkesnis, bet yra įmanomas baldų perstumdymas, bet norisi ko kito. trūksta naujo augalo, kuriuo būtų galima rūpintis, o laikui atėjus – klonuoti. padarysiu darbe augančių augalų inventorizaciją:

  1. kaktusas žaliame vazonėlyje – kadangi vazonėlis namie nesiderina prie interjero, jis su visu turiniu negrįžtamai emigruoja į darbą. keista, bet namie, būdamas ant saulės, jis neaugdavo, o darbe, kur saulė tiesiai į jį nešviečia, nors ir stovi prie lango, auga kaip išp#$tas. tas yra gerai, kad auga – vienas į aukštį, t.y. ilgėja, o kitas, matau, ruošiasi žydėti.
  2. pinigų medis, kurį persodinau – sunkiai jis čia laikosi, bet laikosi – gal jam kokią šimtinę po vazonu pakišti, kad būtų teisinga motyvacija. lapai susisukę, įtartinai išplonėję, bet tikiuosi, kad persodinimas į talpesnį indą ir nauja žemė jam bus į naudą.
  3. citrusinė dracena nesenas gyventojas šioje erdvėje, todėl sunku apie ją ką gero ar blogo pasakyti. atrodo, kad gyvens.
  4. alijošius – reikia persodinti, bet kol sergu tuo neužsiimsiu. norėtųsi iš jo progreso augime.
  5. orchidėja – po to, kai sesuo perlaistė ją, tai kažin ar atsigaus. džiovinau aš ją su šildytuvu, dabar sudžiuvęs stiebas, šaknys dar drėgnos. jeigu per mėnesį neatsigaus – teks utilizuoti. labai jau lepus augalas, o šaknys baisios žiūrėti – lyg kirmėlės. fe.
  6. žaliojo kaktuso indelio mažesniame klone taip pat kaktusai, tik jų čia visa puokštė, daug smulkių. valgyti neprašo, vysti nevysta.
  7. dar vienas žalias giminaitis tik kitokios formos – auga kažkais dideliais 4-iais lapais – nei žiedų, nei stiebų. galvojau, kad žiemos jis neišgyvens, bet jam pavyko.
  8. močiutės padovanota „gyva“ gėlė, kurios lapai patys juda. calathea rūšių yra labai daug ir įvairių. šią gėlytę reikia persodinti, nes ji man patinka – tanki, kaip žolė, iki 30cm auk62io stiebais ir pailgais gražiais lapeliais, kurie po žiemos yra apvytę.

facebook’e gavau pakvietimą į gėlių parodą raudondvaryje, prie kauno, gundausi nuvažiuoti, nes pavasaris – žalumos ir atsinaujinimo metas, o parduotuvėse esančios gėlės visos vienodos, jokių naujovių, o kainos per didelės. mielu nori priimčiau dovanotą gėlytę arba plenciuką, taip pat pasidalinčiau ir savais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.