nesigavo

šiandien katinas buvo amžinai alkanas, o mane smaugė miego stoka. nors šiaip aš miegu kietai ir trukdžiai manęs neįtakoja, bet ši naktis, panašu, šiaip sau. pirmas prisėdimas prie laikrodžio rodė 2 valandas su kažkiek tais, kai aš tikėjausi pamatyti bent penkias. nors rytas buvo dar toli, savijauta nebuvo perspektyvi. man pasivarčius, ant kojų katinas gaudė kaifą ir ignoruodamas mano brazdėjimą abejingai pūtė sau į baltus ūsus. nors kažkas gerai miega, naktimis ir dienomis. prisnūdau pirmą kartą. vėliau dar kėliausi orlaidžių uždaryti, nes vėjo švilpimas jau nuo langų buvo permigravęs į mano galvą. penktos valandos žadintuvas miegojo net ausų nejudindamas, iškamuotas mano naktinių sapalionių. šią naktį buvo joga bandant atrasti patogiausią miegojimo padėtį. patikslinant – greičiausiai migdančią tarp visų įprastinių.

rytinės svarstyklės rodė skaičius paklaidos zonoje, tai nuotaiką pakėlė bent tai, kad per naktį papildomais kilogramais nebuvau užburtas. arbata pakeliui į darbą buvo be medaus, todėl teko įkyriai kiurksoti anapus automobilio stiklo. šlapia tuštybė už lango.

2 komentarai on "nesigavo"


  1. Jau ne pirmas postas kai užsimenama apie svarstykles, kam tai? Ne moteris esi, tai kam tas svoris toks aktualus? Raumuo daugiau sveria už riebalus tai sportininkui tas svoris turėtų nerūpėti.

    Atsakyti

  2. man svoris svarbu ir aš jį jaučiu – bėgdamas, mindamas dviratį, nes būdamas lengvesniu tikrai galiu geresnių rezultatų pasiekti. taip pat smagu, kai baltinių sagos neplyšta nuo pilvo, o mano paties savijauta kur kas geresnė, kai būnu lengvesnis.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.