naktinis pasikiškiakopūstėliavimas

pietų miegas yra pigiausias man žinomas dopingas. barzdai vis baltėjant ir norint suderinti darbą, kažkokį laisvalaikį ir aktyvų nepoilsį, tenka gudrauti. vienintelis šalutinis to užsiėmimo rezultatas yra tas, kad vakarais, net ir gerai nusilesus, nesinori miegoti. be abejonės, teisingiausias to sprendimas yra eiti link sapnų karalystės, bet nuspėjami pasirinkimo keliai nežavi gyvenimo. jei ne rytinė 8-ių valandų priklausomybė, būtų galima kur kas plačiau improvizuoti naktinį užimtumą, bet gyventi iš kažko juk irgi reikia.

naktinis miestas svaigina ir užburia. prieš vidurnaktį visuomeninis transportas stotelėse atsikrato paskutiniais naktibaldomis, kurie greitai ištirpsta naktinėje gaivoje. jie nėra įkyrus, tik trukdo mėgautis bėgimu. tyloje nervingai trūkčioja šviestuvų lempos, kelininkai teplioja juostas ant duobėto asfalto, o medžių vainikų šešėliai gražiai gula ant šaligatvio trinkelių. nedrumsčiant harmonijos pulsas apribotas iki 130 dūžių per minutę, kad nedūstant būtų galima mėgautis gyvenimu. šviesoforai neįkyriai žvaigždėms mirksi savo įvairiomis spalvomis, kurios atsiliepia savo nenuspėjamu žybčiojimu kartu su debesimis regzdamos jiems pasalą. vietomis apniukęs dangus generuoja vėsų vėjelį ir raminančiai judina medžių šakas, kurios nori nuo kojų paslėpti bėgimo takelį. lengvas kojų šlepsėjimas nereikalauja didelių fizinių pastangų, bet alkis su laiku vis stiprėja. gero po nedaug, todėl nereikia gadinti malonumo, nes mankšta taip pat turi savo laiko limitus.

naktinis prasiblaškymas, trūko tik neįkyraus lietaus krapnojimo.

2 komentarai on "naktinis pasikiškiakopūstėliavimas"


  1. kazkaip pastarosiom dienom tenka pabut viena is tu naktibaldu, paskutiniais autobusais bevazinejant, tai tenka ir tam gaiviam naktiniam ore pabuvoti, ir keliu darbininku skleidziamu garsu pasiklausyt 🙂 ir pagalvojau, kad visai smagu turetu but prasibegt tokioj gaivoj nurimusiam mieste, tik turbut kazin ar kada teks, nelabai saugiai skamba..

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.