dovanotų arbatų naikinimas

dovanoti arbatą tinka beveik visomis progomis ir tinka labai dideliam ratui žmonių. kitas šios dovanos aspektas – maža kaina bei platus jos pardavimo vietų padengimas, t.y. ją galima rasti bet kur, matyt net ir degalinėje. pakeliais arbatą pirkti tikrai nelygis, o birios arbatos pasirinkimas būna nedidelis ir šlamštingas, ko pasekoje gavėjas geria balą, o ne arbatą. prisimenant arbatos gėrimo būdus, klausimas, kad yra šlykštesnio skonio – ar vaistažolių arbata, ar dovanota. šiuo metu mieliau gerčiau gryną earl grey, nei dabar geriamą aromatizuotą, nors ir maišytą. biri arbata dažniausiai ir būna aromatizuota, tik niekaip nesuprantu, kas ją gali pirkti savo reikmėms, o ar tokius kiekis pridovanoja, drįsčiau abejoti. iš man dovanotų arbatų, kiri tikrai tikrai skani buvo, tai japoniška ryžių arbata, į kurią įeina džiovinti ryžiai ir žalioji arbata. šios arbatos galima paskanauti per kuriame japonų restorane. ar aš turėsiu tiek kantrybės išgerti tas dovanotas arbatas – stiprybės man! išmesti lauk nesinori, nes remiantis merfio dėsniais esant situacijai, kai baigsis visos arbatos – teks prisiminti šitas.

  • skani arbata – malonumas, bet pirkti ją specializuotose parduotuvėse – brangoka. neblogų arbatų galima rasti lietuvių taip pamėgtuose prekybos centruose už patrauklią kainą, bet asortimentas bus mažesnis. aš visiškai nespjaunu į arbatą už kelis litus, jeigu aš žinau, kad jos maža kaina tik dėl prekinės pakuotės išvaizdos, negražiai susmulkintų palaidų arbatžolių. tokios arbatos labai gerai tinka arbatiniui, kuris nemato, kokiame įpakavime jos buvo.
  • dažnas mūsų dėmesį atkreipiantis faktorius – arbata metalinėje dėžutėje, kuri mus pavergia, o galvoje mes jau svarstome variantus, ką į tokią tuščią dėžutė vėliau susidėsime: pradedant nuo varžtelių ir sraigtelių, baigiant kita arbata, druska, pipirais, prieskoniais, lauro lapais, … – priklausomai nuo lyties atstovo. praktinis gražių daiktų panaudojimas yra mus supančios kultūros padarinys, mums į galvas skiepijamas nuo pat vaikystės. daliai individų tai perauga į besaikį dėžučių nuo prekių ir daiktų kaupimą, kas užgriozdina visus namus, renka dulkes ir traukia kandis, neleidžia atsinaujinti proto ląstelėms, nes daugiau dėžučių nėra kur dėti.
  • vieta ir aplinka arbatos naikinimui. namie arbatos aš beveik negeriu, nes nėra motyvacijos žaisti su vandens virimu, laukimu, kol arbata atvės, kad būtų galima ją gerti – arbata namie nėra jokio proceso dalimi. darbe šalia visada yra puodelis arbatos, kad geriant arbatą būtų galima pasimėgauti darbe atliekamu rezultatu. arbatos gaminimo ritualas čia malonus ir mielas, o jos gėrimas – veikia raminančiai, nuo didelio išgerto kieki0 periodiškai primenantis apie wc.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.