13 komentarų on "login 2010 – konferencija baigėsi (atnaujinta)"


 1. Dalyvi, jeigu jums nepavyko suvokti, kad switchtasking yra tiesiog realią situaciją atitinkantis multitasking atitikmuo, tai tikrai.. Galėjot prie kritikos parašyti, kad nė karto nebuvo užsiminta apie twitter ir one.lt Beje, Olšauskas yra sveiko proto žmogus su kuriuo aš turiu daugiau reikalų negu tamsta, tad galėjot atsipalaiduoti ir pasijuokti.

  Atsakyti

  1. deja, bet ne aš vienas pastebėjau kokybę tam tikrų dalyvių, jau nekalbant apie turinį ir dalyvių pasiruošimą bei jų pristatymų aktualumą ir išsamumą. reklama kolegos gal ir būtų jūsų asmeninis reikalas, bet ne tokiame renginyje ir ne tokioje formoje – kitą kartą siūlymas būtų atkreipti dėmesį į klausytojų veidus. o mes visi daugiau/mažiau esame sveiko proto žmonės ir apie tai čia nediskutuojama. humoro laidų yra ir įdomesnių. ne kiekvienas yra gabus išgirsti kritiką ir iš jos pasimokyti.

   Atsakyti

 2. Svarbiausia galvoti, kad esi pats protingiausias, o pranešėjas nesupranta, koks jis iš tiesų kvailys. Tada pats tampi protingesniu. Tu bent supranti, kad ši prezentacija yra penktoko lygio todėl, kad taikyta būtent tokiems penktokams, kaip tu? Realiai aš jas darau Illustratoriuje, bet dabar specialiai padariau taip, kad būtų apie ką bumbėti, realiai net nesugebant suvokti nieko, kas išeina iš už prezentacijos pavadinimo. Žmogau, pasižiūrėkit į temos aprašymą ir pasakykit apie ką aš gyvai nekalbėjau, neišaiškinau? Patys geriausi bambėtojai yra tie, kurie nieko nedaro, bet šiemet jau ir aš turiu vilčių, kad nepateksiu į jokius top5 ir kitąmet pranešimo penktokams daryti nebereiks 🙂

  Atsakyti

 3. faktas vienas – kalbėjai apie šūdą tikrąja to žodžio prasme, nieko asmeniška. liūdna, kai žmonės kritiką priima kaip asmeninį įžeidimą – sėkmės!

  Atsakyti

 4. bbzn, kalbėjau apie tai, ką ir žadėjau aprašyme. sunku įžiūrėti kritiką, kai žmogus tesugeba išlementi, jog kalbėta buvo ne apie multitaskingą, bet switchtaskingą 🙂 nu, bet.. čia jau yra norma, kad protingiausi žmonės pasaulyje yra anonizminiai interneto vartotojai.
  beje, jeigu dar kada teks dalyvauti login’e, kaip pranešėjui, pažadu, kad nebus nė skaidrės be mano foto ar video. įsidėmėkit tai.

  Atsakyti

 5. paulius rymeikis yra narcizas – pasileido save per 2 video, ir toks sau fainas. o jezau marija. petruskevicius geriau pavaro.

  o varymas ant kitu, toks zemas lygis. ne delto atejau i login. kitaip sakant rymeikis vaiku darzelis.

  Atsakyti

 6. Nebuvau Logine, negirdėjau Pauliaus Rimeikio lekcijos, bet jo komentarai šioje temoje net kvapą užgniaužė… Siaubas!

  Kas man paaiškins, kaip tokie žmonės gauna priėjimą kitus dar mokinti?

  Atsakyti

 7. Narcizas Rymeikis vel suzibejo… Shudo spalvomis 🙂
  Siulau jo kontoros pavadinima Nomoshiti pakeisti i MoreShiti – atitiks tai, ka Rymeikis kalba pranesimuose ir paskui komentaruose apie save.

  Atsakyti

 8. na tu nesiparink, apie mane info yra – ačiū tau, įsidėjau nuorodą. o susitikus ką – snukius daužysimės? o pasėdėti prie alaus ir pagrįsti savo nuomones būtų fun’as.

  Atsakyti

 9. 'cmon, you, anonizminiai komentatoriai, pasakykit viską, ką manot apie kitą žmogų, patys neprisistatydami! o, kad taip vieną dieną su visais jumis gyvai apie gyvenimą pabendravus, diskusiją transliuojant gyvai… taip suvartytumėt mane, taip faina būtų.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.