tingios higienos normos

apsileidusį individą būtų nesąžininga tapatinti su veltėdžiu, menkysta, nors tie žodžiui mūsų ausiai tinkamai dera greta. prisimenant ir tai, kad tingėjimas yra vienas ir progreso jėgų, man liežuvis neapsiverčia kritikuoti visus tuos atradėjų autorius, nors širdis jaučia, kad žolė nebuvo jiems tolima kaip kiaulei mėnulis. žinoma, vienas tabakas nėra skanu, neužgeriant tauriaisiais gėrimais, čia tai be abejo. kas dar to neatrado, pasakysiu, kad tingėti yra nuostabu, beveik įtraukčiau prie kitų trijų gyvenimo malonumų: žalingi įpročiai, seksas ir maistas (užkulisiuose dar laukia vienas – miegas). liaudies išmintis taip puikiai yra įgarsinusi šią sporto šaką, štai pavyzdys:

tinginy, te kiaušinį! ar nuluptas? – ne. tai mesk per tvorą.

apie šūdą žmonės gal nerašytų. bandau suvesti paraleles tarp tingėjimo ir higienos, kiek tame gali būtų bendrų panašumų ir įtakos sferų. suprantama, kad mane kažkas gali nepatingėti pasiųsti pasivaikščioti, bet koks jis higieniškas iš intonacijos pasakytų būtų drąsu. aš manau, kad mes visi esame tinginiai-melagiai ir elgiamės atitinkamai. nešiojant sutriną megztinį dviejų sprindžių ilgio nuo diržo žemės link, iš rašto tarpų iškračius ir išsikepus xxl batoną, burnoje gaivos neatsiras, bau. bet taip smagu sau meluoti, bandant ant pilvo užtempti per trumpus marškinėlius, kurie vis neužsikabina už pilvo apačios ilgesniam stabilumui.

tai štai, aš tingiu skustis barzdą, bet mane gelbsti sporto klubo dušinė. nehigieniškas tas reikalas, nes plaukai puikiai renka kvapus. buvo periodas, kai nosį raukė mano paties prakaitas ir tai buvo ne dėl to, kad su vandeniu nedraugavau, o dėl to, kad negalavau. nepatingėjau susiimti. o štai moterys visada būna prisikvėpinusios iki ausų gal ir dėl to, kad jų kvapas net arklį užmuštų. liaudies išmintis ir čia netyli:

moteris, kuri taiko į vyro širdį per skrandį, taiko šiek tiek per aukštai.

aptarsiu kojines – čia aš turiu pasiruošęs visą strategiją. kojinės, nešiojamos kas dieną, bet ne darbe, vakarais šiltai ilsisi ir būna skalbiamos ciklais, 2-5 dienų intervalais, nelyginant išoriniai veiksniai – kojinės storis, ilgis, kvapas, nuotaika ir begalinis skalbimo mašinos užimtumas. svarbus akcentas – jos turi ilsėtis matomoje vietoje, o tinkamesnės vietos kaip vonios vidurys, tam nėra. aš tikrai netingiu kas kartą jas ratu apeiti, kad tik per klaidą neužsimauti šviežių. darbo kojinės būna plonos, ir tarnauja tik tą dieną ir pasiekus kritinę sankaupą, taip pat keliauja į skalbimo mašinos krematoriumą. yra dar sportinių kojinių sąvoka, kurios išskirtinai ilsisi ant radiatoriaus ir turi vidutinį 2 kartų per savaitę atsinaujinimo ciklą. nemėgstu neplautų kojų jausmo, todėl taip smagu atsikračius bumerangų, jas nusiplauti šaltu vandeniu – jaučiuosi kur kas žvalesnis.

bus tęsinys

2 komentarai on "tingios higienos normos"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.