pirkiniai (2)

anksčiau

savo malonumui aš nevaikštau po parduotuves, nes tam gaila laiko, kaip gaila laiko stovint automobilių spūstyse į ir iš darbo. bet kablį elektronikos žaislams aš linkęs pasigauti. kol kas išimtis – telefonas, nes išmaniojo nenoriu, nes turiu nešiojamąjį kompiuterį, o mobiliųjų jau nebegamina. ir kaina jų neadekvati, tada jau geriau apie virtuvės kombainą pagalvoti. į kompiuterį nieko nebeįdėti, televizorius dar rodo, tad belieka gyvenimo smulkmenos, t.y. tikrų tikriausi žaislai, gal ne kiek praktiški, bet gražūs ir malonūs. elektronika = skaičiukai, o jie man visada patiko.

  • power meter – niekingai brangus žaislas, kainuojantis vidutinio dviračio kainą, minant dviratį rodo vatus kojose, liaudiškai kalbant skaičiais atvaizduoja kiek kojose yra smarvės. gražu, kai žinai, bet kartais geriau ir nežinoti, nes baisiai maži tie skaičiai, nors teisingose rankose jie gali padaryti stebuklus organizuotai treniruojantis. kaupiuosi šiam pirkiniui.
  • ilgai veikiantis gps įrenginys. mano klaida buvo tame, kad aš ieškojau riešinio įrenginio, laikrodžio tipo, bet ilgiau nei 8 val. veikiančių tokių beveik nėra. persiorientavau į rankinį, diapazonas prasiplėtė. vis galvoju, kada endomondo reikės pasikeisti mėgstamiausią sporto šaką ir dviračio į ėjimą. mėgstu vaikščioti, bet dirgina kai neina užfiksuoti pilno maršruto, nes analizė yra ne ką mažesnis malonumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.