sezonas on the air

pavasaris žiemą procesus spartina lyg katalizatorius, o treneris taip ir laukia kaip iš spintos išsitraukti žmonos jam naudojamą bizūną, nes nu juk reikia ant kažko atsigriebti. 5 mynimo valandos per savaitę yra vasario pirmųjų savaičių planas, kol jis labiau neįsibėgėjo, o aš jį teisinu, kad gryname šaltame ore lietuje būti reikia mano imuninei sistemai stiprinti ir tiesiog prasiblaškyti nuo uždarų patalpų co2. tiesa, dar reikia vingio parko estrados laiptukus zulinti bent kartą per savaitę pagal jo paruoštą programą, kuri, manau, dar labiau atšilus orams, bus greitai išmainyta į prioritetinį pedalų sukimą. tokia sezono pradžia būtų well fit, bet kiti mina ir po 100km per kartą (ką aš per sezoną max 1 kartą padarau) ir treniruojasi kiekvieną mielą dieną nuo kitų slėpdami savo workout’us.

šiluma kaulų nelaužo, o įdirbis į vėsios temperatūros toleravimą, šiais metais jau pradeda džiuginti, tad oras nėra toks visiškai netinkamas kaip anksčiau man atrodydavo ir net nėra toks tinkamas, kaip atrodo treneriui. nutirpus sniegui ir atleidus ledus nuo takelių, atkarpa namai-darbas tapo pravažiuojama neišsisegus pedalų, o xtr’ai dar kažko laukia savo prabangioje dėžutėje. soon manau, metai-du. prisipažinsiu, būnu kartais vatniku, kai tinkama apranga dar būna šlapia ir neskalbta, ir tenka rengtis tai, ką turiu arba tai, ką randu, kai asortimentas ne prūdai. prisimenant gaivų oras ir vėsias kojas, buvo netikėta naujų metų išvakarėse bėgti prie -15 su vienu termiaku ir windstoperiu ant jo, bei vasarinėmis kojinėmis ir rudeninėmis pirštinėmis. buvo linksma pramoga ir atraktyvūs pojūčiai.

kas kitaip nei anksčiau:

  • panašu, kad kojų pribėgioti jau nebereikia – bėgu, minu, same shit.
  • pulsas įtartinas, sneak’ina, nedrąsu prognozuoti;
  • atsirado daugiau bendro fizinio pasirengimo (bfp), tik ne kojoms;
  • užaugintas ir subrandintas kardanas;
  • užgyventa papildoma liustra ant vairo – mėgstu šviesą;
  • na ir žinoma – kiti tikslai, siekiai, lūkesčiai, viltys ir ašaros.

4 komentarai on "sezonas on the air"


  1. klausimas, iš tiesų, geras – dar nesu galutinai apsisprendęs. turiu minčių ir dėl turizmo. kojas truputį pasiremontuosiu (apie tai vėliau) ir bus aiškiau kas prie ko. triatlonui jaučiuosi dar per jaunas.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.