mūsų elgesys: įprotis ar silpnybė?

ar mūsų elgesys yra įprotis ar silpnybė? o galbūt tai yra mūsų auklėjimo ar visuomenės įtakos rezultatas? o gal tai patogumas?

pasvarstome: skustis rytais, miegoti nuogam, dainuoti duše, nešioti laikrodį, rytais gerti kavą, skaniai pavalgyti, persivalgymas, stypčioti, tortą valgyti su šaukšteliu, miegoti be pagalvės, sėdėti koją ant kojos užsikėlus, knarkti, rytais ilgai miegoti, žiūrėti į žvaigždes, prieš miegą skaičiuoti avis, migdytis su įjungtu radiju, valgyti šaltą maistą, nevalgyti pusryčių, valytis dantis, daryti mankštą, skustis pažastis, dažyti plaukus, prieš miegą sukalbėti maldą, užrakinus duris paklibinti rankeną, žiovaujant užsidengti burną, laupyti nagus, naktimis gerti vandenį arba eiti į wc, galvoti apie seksą, būti pedantu, bijoti aukščio, kas dieną išgerti alaus, namuose visus langus laikyti uždarytus ir nuleistomis žaliuzėmis ar užuolaidomis, valgant čepsėti, vaikščioti susikūprinus, keiktis, rūkyti lovoje, ginčytis, …

3 komentarai on "mūsų elgesys: įprotis ar silpnybė?"


  1. įprotis ar silpnybė: sėdint ant klozeto apžiūrinėti vonios grindis, ir, radus nešvarumą, paseilinus tuoletinio popieriaus gabalėlį (nepanaudotą!) kruopščiai išvalyti; išsidžiovinus plaukus surinkti visus plaukus nuo grindų, ir gautą skaičių vizualiai lyginti su praėjusios savaitės didžiausiu kuokštu; iš karto atsakinėti į sms, o pavėlavus labai jaudintis; labai sunerimti radus telefone nepažystamo numerio praleistą skambutį; visada išgėrus gryžti namo, net įlipus i taxi prašant "dėde, parvežk į sukilėlius"; apžiūrinėti merginų krūtines; komentuoti merginų išvaizdą; susijaudinus naudotis greitakalbe ir tai darant spjaudytis; mėgti aiškinti ir iki pasiutimo pripiršti savo nuomonę; pastebėjus, jog žmogus nori tau išsipasakoti, nuolankiai klausytis ir mintyse džiaugtis, jog tu moki išklausyti (man išsipasakoja – jee, aš moku išklausyti); prieš užmiegant sužaisti "Snake EX2"; norėti kažkam priklausyti ir bijoti pasijausti vienišam; susidaryti apie žmones klaidingą nuomonę ir smerkti juos pagal vieną netinkamą poelgį ("prirašyti tą poelgį kaip ydingą visam gyvenimui); išeinant iš tuoleto visada nusiplauti rankas, nors ir pakišus 3 sek po vandens srove (vardan tų, kurie "klausosi", jog žinotų, kad plaunu); lėkti iki durų, o prie jų sustoti ir laukti, kol kažkas ateis iš paskos ir pirmas pro jas įeis; turėti keistų baimių; būti patalogiškai atviram kada kiti to nesitiki; niekada nepažymėti kuriame puslapyje knyga pabaigta skaityti.

    Atsakyti

  2. teisingai pastebėta. dar pridurčiau: miegas prie įjungto televizoriaus, vėmimas ten kur miegi, šypsotis net ir kai to nereikia ir kai nėra linksma arba juokinga, gerti alkoholį su veidrodžiu, rūkyti lovoje.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.