sezonas on the air (3)

įdomumo dėlei pasikėliau 2015 metų statistiką – per 2 pirmus mėnesius buvau surinkęs 29 valandas dviračio mynimo. šiais metais vien vasario mėn. gavosi beveik 34 valandos + 11 valandų sausio, sumoje 45 valandos, kas yra 55% augimas. tai kažką sako ir nevisai. noras neminti žiemą mane vis stipriau aplanko, bet kol kas dar laikausi, o tas noras su laiku vis stiprėja. šie metai bus kitokie, kaip ir visada – kažkas naujo, kažkas kitaip, kažkas kitur.

kaip ir dauguma dabar, renku kilometrus savo miegančiu pulsu. važiuoti į ispaniją nėra tikslo, kai mūsų kraštuose laikosi pliusas. tai belieka tik minti ir minti. matau, kiti irgi mina, vadinasi sezono atidarymas bus stiprus. balandžio pradžioje yra didelis noras pas kaimynus lenkijoje su mtb pasitikrinti jėgas, po to plateliai bus jau ne už kalnų. pamenu, kaip praeitais metais ten miriau – netikėtai ir nelauktai aplankė nevalitas. dar keletoje varžybų jis buvo mano draugas, vėliau teko skirtis. būtų gerai 30min. išminti 350w, bet tam dar nesijaučiu pasiruošęs, bet dirbu, dirbu ta linkme. panašu, kad tas darbas šį sezoną bus labiau individualus – vieniems aš per lėtas, kitiems per greitas, o dar kitus krato ar panašios diskomforto bėdos kankina. žieminiai batai dirba savo purviną darbą, nes be jų būčiau ledo gabalas ir kol šalta, nenoriu į plentą lysti ir turėti dar vieną purviną ir neplautą baiką.

sveikatos techninė apžiūra nėra bloga, kai kas reikalauja remonto ir šiuo metu tuo užsiimu. kraujo ir mikroelementų tyrimai geri, liks kardiogramą ir širdies echoskopiją pasidaryti. širdis turėtų vežti, o kojos – laikas parodys. svorio per metus nepriaugau, net numečiau 1-2kg priklausomai nuo nuotaikos, bet noras yra dar tiek pat susimažinti. imuninė sistema šūdinam žiemos-pavasario orui yra paruošta, patikrinta ir pilnai veiksminga. bus matyti kaip visa tai valina kapojant atkarpas. bendro fizinio pasirengimo šiais metais buvo mažai – sporto salė verkė manęs, o noro ten būti buvo visiškas nulis. bus galima palyginti. ir miegoti reikia daugiau.

treniruotės, jaučiu, šį sezoną bus kitokios – šis tas naujo, šis tas eksperimentinio. kaip visada – keletas sumautų gonkių nustatant bedugnės kraštus. startuoju su šia statistika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.