taros reforma

paskelbta: Gegužė 5th, 2016 | autorius: bbzn | tema: apžvalga | žymos: , , , | 2 komentarai »

buvo pas mane kieme rūšiavimo konteineriai – išvežė dėl nesuprantamų tikslų. valdžia priėmė taros depozito (užstato) įstatymą, tai mano krautuvėje tokios taros supirkimo savitarnos įrenginio nėra. kai priduodu kraujo, mėgstu raudono vyno bonkę išgerti (reikia skysčių pusiausvyrą atstatyti), kurios tara nedepozitinė. Kartais neatsispiriu alaus poreikiui, tai pirkti 0,5l taroje, kai sumoki užstatą, laikau savęs negerbimu – einu prie bambalių lentynos ir tai nevadinčiau blaivybės skatinimu. dažnai vartoju marinuotus burokėlius, tai slovikai nedepozitiniai, nors per metus sugeneruoju nemažą jų kiekį – jie niekam nereikalingi. kartais kai sportinu, lesu varškę su uogiene (sako reikia), tai ta tara irgi eina į konteinerį. sakyčiau, gal čia depozitas alkoholiui užmanytas, bet kad vyno stiklo bonkės taromatams irgi neįdomios. hmmm. kai trūksta gliukozės ar burbulų, pirkdavau mažą pepsi skardoje – ta irgi depozitinė net už 0,33 litro: po paskutinio pirkimo grįžau su 1,5 litro tarchūno bambaliu. ok, tarkime pirkimo skatinimas, bet prisigėriau kaip tankas ir burbuliavau visą  naktį – negerai. man taip ir neaišku, koks čia tikslas tos reformos. suprantu tik kad kažkas iš taromatų įrengimo ir priežiūros gerą biznį virina. ir bomžams lengvi pinigai. nu.

panašūs įrašai:

  1. vandens purkštukas su pompa

2 komentarai on “taros reforma”

  1. 1 Mantas said at 07:01 on Gegužė 5th, 2016:

    Atbulom rankom ta sistema padaryta. Bandžiau moteriškei kartą padėt priduot depozitus, tai po kelių bambalių aparatas apskritai užstrigo.
    O pats savom reikmėm dar nenaudojau, nieko depozitinio nesu pirkęs kol kas.

  2. 2 Marius said at 08:01 on Gegužė 5th, 2016:

    Žilvinai, taigi EKO-LOGIJ(K)Ą skatina… :) Aš tai manau, kad žingsnis į teisingą pusę, tik kaip visada – ne viskas iki galo apgalvota. Bet dėl stiklainių tai tu teisus – aš irgi prikaupiu nemažai, tai karts nuo karto prastumiu mamai ar sesei. Mainais gaunu kokios uogienės, kai sezonas. O vynas šiaip irgi turėtų būt depozitinis, mačiau, kad kai kur tokį lipduką su tuo depozitiniu ženklu lipina, jei etiketėj nėra.


komentuok