martono taksi – fail

skambinu 1422 – martono taksi, kuris skaitosi bene rimčiausias vilniaus miesto taksi. kaina jų šiek tiek didesnė nei konkurentų, 1.5lt/km, bet tvarkingi bei žinomi automobiliai ir daugmaž kultūringi vairuotojai. negana to, kad taksi vėluojant 10min., teko dar kartą skambinti martonui. po skambučio privažiavo sidabrinė audi universalas – tikrai, galvoju, čia ne man, nes martonas su naujais juodais automobiliais važinėja. užrašas ant audinės – pigus taksi, bet telefono numeris 1422, t.y. toks pats, kaip pas martono taksi. sėdžiu į vidų ir su bulka bažiuoju namo, tik martono kainomis. vairuotojo paklausiau, kaip čia tai yra, atsakymas – martonas leido jau ir su savais automobiliais važinėti. taip, lygis ženkliai krito – vairuotojas važiavo neužsisegęs vairuotojo saugos diržų, gerai, kad bent posūkius rodė, o susimokėjus net ačiū nepasakė. matyt, šis važiavimas „elitiniu“ martono taxi bus vienas iš paskutinių, nes didesnė kaina jais važiuojant jau nebepateisina lūkesčių, o martonas, matomai, lygiuojasi į kokią koblą.

5 komentarai on "martono taksi – fail"


  1. Perspėju,kad nepasitikėtumėte 1422 kviesdami taxsi vežti į orouostą,nes galite ir neišskristi.Taip nutiko mums rugsejo 8d.Iš vakaro,t.y.7d.užsisakėme 3,30h taxsi į Gurių g.87 vežti į oro uostą,žadėjo paskambinti.Deja,nė paskambino,nė telefono kėlė.Streso būsenoje vežėm klientus į oro uostą,bevežant 3,50h skambino“Ar reikia taxsi“

    Atsakyti

  2. Pritariu Danutei. Žinodama tą problemą taksi į aerouostą užsisakiau iš vakaro, o ryte dar perskambinau. Kadangi vairuotojai navigacijos dažnai neturi, paaiškinau, kaip rasti.
    Visa tai man papildomai kainavo virš 5 litų, nes pasirodo skambučiai 1422 mokami ir padidintu tarifu 1 litas/min. O paslauga teikiama labai blogai .

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.